טרמוצף - כיסוי טרמי מבודד

 

בעלי בריכות שחיה המעוניינים לשמור על חום מי הבריכה בחורף ובכך לחסוך עשרות אלפי שקלים, זקוקים ל"טרמוצף", פטנט רשום של חברת "אקולוגי – בית המזגן", בעלת מוניטין וניסיון למעלה משלושים שנה.

 

"טרמוצף" הוא כיסוי תרמי הבנוי מפלטות פוליפאן קשיחות וקלות משקל ומצופות בציפוי מחזק מסוג פוליראה, הצפות ומכסות את פני הבריכה. הפלטות המרכיבות את משטח הכיסוי הרציף, מחוברות ביניהן באמצעות צירים הניתנים לפירוק והרכבה בקלות יתרה לשם תחזוקה עצמית. כיסוי פני המים באופן הרמטי באמצעות "טרמוצף", מבודד בין האוויר הקר למים החמים ומצמצם משמעותית את בריחת חום המים. פטנט זה לא רק שומר על מים חמים כאשר אין פעילות בבריכת שחייה, הוא אף מונע את איוד מי הבריכה לחלל האוויר ובכך מסייע במניעת ריחות חומצה חריפים המורגשים בבריכות שחיה סגורות, חוסך בהוצאות ניקוי הבריכה ומצמצם את כמות הכימיקלים שיש להוסיף לבריכה מדי יום.

 

פרישתו וקיפולו של "טרמוצף" היא קלה ומהירה במיוחד. משקלו הקל של הכיסוי המודולארי מאפשר לכל אחד לבצע את המלאכה בעצמו ללא כל מאמץ. בריכות שחיה בגודל בינוני אף לא יזדקקו למתקני איסוף אוטומאטיים המסופקים על פי הזמנה לנוחיותם של בעלי בריכות שחיה גדולות.

 

"טרמוצף" ניתן להזמנה בכל גודל תוך התאמה מושלמת לעיצובה וצורתה של הבריכה ומתאים גם לבעלי ג'קוזי ולמקוואות.

אקולוגי בית המזגן