חום-טק

 

מערכת "חום-טק" הינה המערכת היחידה לחימום מים המיועדים לרחצה ולשמירה על חומם במשך כל היממה, החוסכת עד 95% באנרגיה ללא כל שימוש בחומרי אנרגיה מזהמת כדוגמת סולר או גז. "חום-טק" הרשומה כפטנט עולמי, עומדת בדרישות המחמירות של משרד הבריאות למיגור החיידק האלים ביותר במים - חיידק הלגיונלה, ועושה זאת באמצעות שמירה על טמפרטורת מים קבועה של 60 מעלות.

 

מערכת חימום חכמה זו, המשלבת מערכת סולארית של קולטי שמש מיוחדים ("וואקום-טיוב"), משאבות חום ייחודיות, שני מיכלי אגירה ומחשב ניהול, נשלטת מרחוק באמצעות האינטרנט. חדר בקרה מקוון המאויש 24 שעות ביממה מאפשר בקרה מדויקת בזמן אמת לכל חלקי המערכת כולל חום המים וכמות המים בכל רגע. במידה ומתגלה תקלה נדירה במערכת, יקבל הלקוח שירות מהיר עוד לפני שגילה את התקלה בעצמו.

 

כל מוסד הנעזר במערכת "חום-טק" מגלה מיד לאחר התקנתה, כי החיסכון בחשמל הוא אדיר. כאשר מערכות מים אחרות מבטיחות חיסכון של עד 70% והלכה למעשה חוסכות בין 40% ל – 50%, "חום-טק" לא רק מבטיחה אלא מקיימת חיסכון באנרגיה שנע בין 85% ל 95%. החיסכון נוצר בזכות מרכיבי המערכת והשילוב הטכנולוגי החכם לדוגמה:אגירת המים החמים בעזרת משאבות חום מתבצעת רק שתעריפי החשמל נמוכים,בנוסף ניתן להשתמש במשאבות חום מפוצלות שיש באפשרותן למזג אולמות במקביל ליצור מים חמים. כאשר המערכת פועלת בשילוב עם מיזוג אוויר, חיסכון האנרגיה ינסוק עד ל - 95%, ובמקרים מסוימים אף יותר, בהשוואה לפתרונות מזהמים כמו חימום מים בגז או באמצעות סולר.

 

מערכת "חום-טק" מתאימה למוסדות כגון בתי מלון, בתי חולים, בתי אבות, בסיסי צבא, קאנטרי קלאב ומקוואות, הצורכים מעל 5 קוב מים ביום.

 

התקנת מערכת "חום-טק" כמוה כהצטרפות למשפחה ההולכת ומתרחבת של החוסכים באמצעות אנרגיה ירוקה.

 

מערכות מתחרות תספקנה לך:
 
 מערכת "חום-טק" תספק לך:
 
עמידה בדרישות הסף של משרד הבריאות אך ורק באמצעות תלות בגז ואו בסולר.עמידה בדרישות משרד הבריאות באמצעות מערכת עצמאית ללא צורך בגיבוי גז או סולר.
 חימום מים בכל שעות היממה אשר מייקר את עלות החימום.מיכלים המאפשרים אגירת מים חמים בשעות הלילה כאשר החשמל זול יותר.
מערכת חימום מים ללא שליטה ובקרה מרחוק.שליטה ובקרה מרחוק 24 שעות ביממה וקבלת נתונים מכל מחשב המחובר לאינטרנט אודות: צריכת המים, כמות המים במיכלים, טמפרטורת המים וצריכת החשמל.
חימום מים בלבד.אפשרות למיזוג אולמות בזמן חימום המים.
חיסכון בפועל שנע בין 40% ל 50% לעומת חימום מים רגיל.חיסכון אדיר בהוצאות אנרגיית חימום המים, שנע בין 85% ל 95% לעומת חימום מים רגיל.
שירות תיקונים המגיע רק לאחר שהלקוח איתר בעיה.שירות תיקונים תוך 8 שעות ממועד איתור התקלה ללא צורך בהתערבות הלקוח.
קולטי שמש רגילים.קולטי שמש באיכות עילאית מסוג "טורבו-סאן".
חלקי מערכת המיובאים מסין.חלקי מערכת המיוצרים בישראל על פי דרישות 'אקולוגי-בית המזגן'.
חלקי חילוף שאינם זמינים בישראל.חלקי חילוף זמינים וניתנים להחלפה במהירות.
אחריות מוגבלת.אחריות ל – 20 שנה!
עלויות תפעול רגילות.עלויות התפעול הנמוכות ביותר ביחס למתחרים.

 

אקולוגי בית המזגן